sinds 8-4-2021 01:11:32

  • Grote foto online veiling partij diverse audioapparatuur o.a. van h... audio tv en foto stereo sets
Grote foto online veiling partij diverse audioapparatuur o.a. van h... audio tv en foto stereo sets Grote foto online veiling partij diverse audioapparatuur o.a. van h... audio tv en foto stereo sets Grote foto online veiling partij diverse audioapparatuur o.a. van h... audio tv en foto stereo sets Grote foto online veiling partij diverse audioapparatuur o.a. van h... audio tv en foto stereo sets Grote foto online veiling partij diverse audioapparatuur o.a. van h... audio tv en foto stereo sets
prijs: € 35,81
Locatie : Drachten  (Friesland)
Website : Bezoek website

Kenmerken

Beschrijving

Kenmerken:
Partij diverse audioapparatuur o.a. van het merk Sony & Philips; zie afbeeldingen.
Conditie: Gebruikt
Garantie: Geen
Let op: bieden kan alleen via ProVeiling. Biedingen via Marktplaats worden niet geaccepteerd.
Beschrijving:
Dit kavel is onderdeel van een veiling.
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.:
Makita accuboormachine | Hogedrukreinigers | Meubilair | Lasapparaten | Bladblazers | Decoupeerzaag | Ski Do sneeuwscooter Rotax 300 | Quad | Snorscooter | Yamaha crossmotor | ATB fiets | Scootmobielen | Printers | Beeldschermen | Receivers | Koffiezetapparaten | Stofzuigers | Wasmachine | CD-spelers | Speelgoed | Schilderijen | KNVB artikelen | Akoestische gitaren | Tl-armaturen | Speelautomaten/gokkasten | Servies | Bestek | Glaswerk | Decoratie | Horloges e.d.
Verzending mogelijk op aanvraag.
Aantal kavels: 273
Eind vanaf: 19 april 2021 20:00

Kijk snel even op ProVeiling.nl voor meer kavels; foto's en/of biedingen
(Biedingen kunnen alleen via https://www.proveiling.nl/)
Naast bovengenoemde kavel heeft ProVeiling deze week nog zeker 500 andere kavels online!
SPECIFICATIES:
 ● Conditie: Gebruikt
 ● Levering: Ophalen of Verzenden
 ● SKU (eigen artikel code): 2801116
 ● Type: Audio, Tv en Foto

Kenmerken: Kopen in Drachten

Klik hier en bezoek de website voor meer informatie

E-mail deze adverteerder
Advertentienummer: 25625398 Meld aan Aanbodpagina